Мультики дітям до 6 років

Розвиваючі мультфільми для дітей віком від 4 до 6 років. Освіта дитини XXI століття.  Дивитись мультфільми онлайн. Розвиток дитини онлайн.
Метою цього каналує створення єдиної бази, яка міститиме україномовні повчальні казки, мультфільми, розвиваючі мультфільми,пісеньки.

Ініціативу реалізує Тернопільський благодійний фонд «MagneticOne.org» в рамках проекту «Освіта дитини XXI століття».

На YouTube каналі завантажені україномовні повчальні казки, мультфільми, що ґрунтуються на народних переказах та байках. На ресурсі можна знайти не лише традиційні українські, а й перекладені іноземні анімаційні відео, аудіокниги.

Автори проекту зазначають, що завдяки мультфільмам батьки та вчителі зможуть виховати у дітей патріотизм, повагу до інших людей, толерантність, вміння дружити, досягати своєї мети. Також проект допоможе навчити в ігровій формі математиці, природознавству, граматиці, розвинути комунікативні навички та навчки співу.

Всі відео розподілені за віковими категоріями (8 місяців -1 рік; 1-2 роки; 2-3; 3-4; 4-6; 6-8; 8-12; 12-16; 16-25). До кожної підібрано більше 20 позицій мультфільмів, казок, аудіо книг, пісень, розвиваючих відео тощо.