Мультики дітям до 3 років

Розвиваючи мультфільми для дитини віком від 2 до 3 років. Освіта дитини XXI століття. Навчання малюків в ігровій формі математиці, природознавству, граматиці. Розвивайте комунікативні навички та навички співу.
Метою цього каналує створення єдиної бази, яка міститиме україномовні повчальні казки, мультфільми, розвиваючі мультфільми,пісеньки.

Ініціативу реалізує Тернопільський благодійний фонд «MagneticOne.org» в рамках проекту «Освіта дитини XXI століття».

На YouTube каналі завантажені україномовні повчальні казки, мультфільми, що ґрунтуються на народних переказах та байках. На ресурсі можна знайти не лише традиційні українські, а й перекладені іноземні анімаційні відео, аудіокниги.

Автори проекту зазначають, що завдяки мультфільмам батьки та вчителі зможуть виховати у дітей патріотизм, повагу до інших людей, толерантність, вміння дружити, досягати своєї мети. Також проект допоможе навчити в ігровій формі математиці, природознавству, граматиці, розвинути комунікативні навички та навчки співу.

Всі відео розподілені за віковими категоріями (8 місяців -1 рік; 1-2 роки; 2-3; 3-4; 4-6; 6-8; 8-12; 12-16; 16-25). До кожної підібрано більше 20 позицій мультфільмів, казок, аудіо книг, пісень, розвиваючих відео тощо.